Zaznacz stronę
slupek lazienkowy 30 cm

Słupki łazienkowe

Toż dodatkowe półki, które potrafisz przekazać na gromadzenie czystych ręczników i szlafroków, a nawet piżam. Biel alpejska rozjaśni wnętrze każdej łazienki i kolor wenge doda odrobinę dochodowa i kontrastu. Ich uczciwa a wyszukana metoda idealnie robi się z szarością łazienkowej ceramiki. Koncern Ravak utrzymuje mocną pracę na większości lokalnych rynków europejskich, oferując unikalne wartości dane w sektorze systemów sanitarnych i ceramiki łazienkowej. Jeżeli wybierzesz taki wariant, nie musisz płacić oddzielnie lustra ściennego dodatkowo dzięki temu potrafisz poświęcić zaoszczędzone pieniądze na szczególne akcesoria łazienkowe.

Szafki łazienkowe z tych kolekcji są utworzone z najznakomitszej klasie materiałów co uznaje na długotrwałe użytkowanie. Zawiasy szafek wyposażone są w amortyzatory, co podnosi komfort korzystania mebli. System soft-close inaczej nazywany cichym samodomykiem spowalnia zamykanie drzwiczek i żyje je do funkcji całkowicie zamkniętej.

Nowoczesne słupki do twojej łazienki!

Do zestawu są szafki w kolorze wenge, śliwa, dąb sonoma, biel alpejska matowy, czarny matowy, biały połysk, czarny połysk oraz olcha. Nie mocna bagatelizować także barwy – białe meble łazienkowe to klasyka, która mówi prostota a swój styl estetyczny. Teraz na placu jest dużo Oristoów mebli łazienkowych. Są owo meble modułowe oraz z możliwością możemy wykonać z nich idealną, ergonomiczną meblościankę. To idealne pomieszczenie do składania ręczników, przyborów do czystości, zapasów mydła czy papieru toaletowego oraz materiałów czystości. Możliwość zamontowania uniwersalnego kosza na brudną bieliznę. Korpus uszyty z płyty wiórowej dwustronnie laminowanej orzech grubości 18 mm.

slupek lazienkowy szerokosc 25 cm
slupek lazienkowy szerokosc 25 cm

NAJWIĘKSZA W POLSCE BAZA CZĘŚCI DO BATERII AXOR!

Kup słupek łazienkowy w naszym sklepie i zaoszczędź do 30%

Klasyka naszych mebli przenigdy nie odejdzie z mody. Szafki najtańsze na zbytu proste dla ludziach, to bliska praca firmy.

Słupek łazienkowy lub dalszy do niego regał stojący to meble, które przekazują niewiele miejsca do zagospodarowania. System soft-close inaczej zwany cichym samodomykiem spowalnia zamykanie drzwiczek i osiąga je do książce całkowicie zamkniętej. Proponujemy regały z kilkoma możliwościami do gatunku: z szufladami, otwartymi półkami albo w pełni zakrytymi. Łazienkę remontujemy znacznie rzadko, dlatego meble łazienkowe muszą charakteryzować się solidnym wykonaniem – dzięki owemu będą nam proponowały przez las lat. Oferujemy szafki stojące do łazienki w dwóch pozostałych kolorach a w grupie mix.

Sprawdź, opinie o słupkach z naszej oferty!

Znacznie precyzyjny montaż, nawet dla amatora. Oferta ma wszystkie zestawy mebli, które są dobrane do siebie odcieniem także trendem lub wyjątkowe produkty. Niewątpliwie wynik nie jest odebrany wad. Proponujemy regały z kilkoma grupami do zestawu: z szufladami, otwartymi półkami lub w sumie zakrytymi. Strony są oklejone obrzeżem ABS, dla pełnej kontroli.

Słupek łazienkowy stojący wysoki Comad, szafka cechuje się najwyższą jakością wykonania, fronty został wykonany z MDF-u. I dzięki temu, że firmą Oristo desygnowana stanowi także ceramika sanitarna, kupujący mogą więcej łatwiej skomponować odpowiednie wyposażenie dla łazienek. Bardzo niski montaż, nawet dla laika.

Dzięki nim w łazience jednak będzie kierował ład i program. klasycznym wyglądzie, dzięki któremu łazienka będzie wyglądała porządnie i ładnie. Zmieszczą się choćby w przenośnym mieszkaniu.

Oferujemy wielki wybór mebli do łazienki. Oferta zawiera wszelkie zestawy mebli, jakie są dopasowane do siebie kolorem i zwyczajem lub pojedyncze produkty. umożliwia nam to cienką formą wyrobu, z którego będziemy zadowoleni przez las lat.

slupek lazienkowy
szafki lazienkowe slupki

Prestiżowa oferta mebli do łazienki

Wiedząc rozmieszczenie kabiny prysznicowej czy wanny możemy zarówno precyzyjnie sprecyzować lub powołane przez nas drewniane meble łazienkowe ujawnią własne położenie. Poza indywidualnym charakterem wnętrza, istotna jest armatura, ponieważ wtedy do niej pragniemy dopasować pasujące meble łazienkowe wiszące czy stojące. Płyty, z których sprawiono nasze meble są bardzo silne, grubości 16mm. Szafki do łazienki są przystosowane do wilgoci, objęte 24 miesiącami gwarancji.

Każda łazienka prezentuje się nowymi aspektami. Toż nadzwyczajne półki, jakie potrafisz przeznaczyć na przechowywanie czystych ręczników i szlafroków, a nawet piżam. Sądzę, iż za ostatnią opłatę materiał winien stanowić zbudowany perfekcyjnie. Możesz w niniejszej szafce postawić nie tylko kosmetyki, lecz również lekarstwa oraz ręczniki. Do zestawu jesteśmy szafki łazienkowe, pod umywalkę ze zlewem lub wolny i słupki łazienkowe Elita.

    szafki lazienkowe stojace slupki

    części zamienne sklep